Ada Prefabrik ve Konteyner İmalatı

Ada Prefabrik, Konteyner ve Prefabrik imalatı sektöründe 10 yılı aşkın süredir faliyet göstermektedir.
Konusunda uzman personelimiz, piyasa tecrübemiz ve kaliteden ödün vermeyen prensibimizle, Konteyner ve Prefabrik işlerinize talibiz.        

Prefabrike yapılar daha önce hazırlanan beton zeminler üzerine monte edilir, Çelik Konstrüksiyon üzerine inşa edilen prefabrik yapılar bu özellikleri sayesinde depreme ve bir çok doğal afete dayanıklıdır. Depreme ve Doğal afetlere dayanıklı olması, Hafif ve Demonte edilebilir olması prefabrik yapıların en çok tercih edilme sebebidir.
Konteynerler ve Prefabrik yapılarımızda kaplama malzemesi olarak çimentolu yonga levhası (Betopan) kullanılmaktadır.KonteynerlerAda Prefabrik & Konteyner İmalatı

   Ada Prefabrik, konteyner imalatı, konteyner satışı, 2 El Konteyner alımı ve satımı, Prefabrik yapılar imalatı, kiralama hizmetleri, cam takviyeli polyesterden imal moduler kabin sistemleri, izoleli veya izolesiz çelik yapıların imalatını ve satışını yapmaktadır.
Prefabrik ve Konteyner İmalatı
   Mevcut işinizin genişletilmesinde veya yeni kurulacak şantiye, ofis ve diğer yapılarınızda, tüm prefabrik ve konteyner ihtiyaçlarınızda Ada Prefabrik yapınıza uygun planlama ve proje hizmetlerini hazırlar ve uygular.

Konteyner İmalatı

   Ada Konteyner, 2. El konteyner alım ve satımı, şantiye konteynerleri, garaj konteynerleri, mobil konteynerler, gümrük konteynerleri imalatı ve satışı yapmaktadır.
Konteyner İmalatı, Konteyner Ev İmalatı, Şantiye Konteyneri

Prefabrik İmalatı

   Ada Prefabrik, tek katlı konutlar, çift katlı konutlar, prefabrik ofisler, prefabrik depolar, prefabrik yatakhaneler ve birçok prefabrik yapı imalatı yapmaktadır.
Prefabrik İmalatı, Prefabrik Ev İmalatı, Prefabrik Ofis İmalatı