Başlıca 2. El Konteyner Gruplarımız:

Konteyner, Mobil Konteyner, Raylı Sistem Konteyner, Taşınabilir Tekerlekli Konteyner, Konteynerler Uygulamaları, Demontable Konteyner, Konteyner Yatakhaneler, Şantiye Konteynerleri

Modül sistem konteyner, yük konteyner, demontabl konteyner, Ada konteyner üretimimiz mevcuttur.

Konteyner genel kullanım alanları;
Demontabl Konteyner, Ofis konteyner, duş konteyner, WC konteyner, yatakhane konteynerleri, yemekhane konteyner, yük konteyner, Taşınabilir Tekerlekli Konteyner, sağlık konteyner (revir, kızılay konteyner), mobil konteyner, satış/pazarlama konteyner (Pazarlama Standları konteyner), güvenlik konteyner (bekçi konteyner), kamp konteyner (camp container) genel olarak konteyner kullanım alanlarıdır.

Ada Prefabrik & Konteyner İmalatı

   Ada Prefabrik, konteyner imalatı, konteyner satışı, 2 El Konteyner alımı ve satımı, Prefabrik yapılar imalatı, kiralama hizmetleri, cam takviyeli polyesterden imal moduler kabin sistemleri, izoleli veya izolesiz çelik yapıların imalatını ve satışını yapmaktadır.
Prefabrik ve Konteyner İmalatı
   Mevcut işinizin genişletilmesinde veya yeni kurulacak şantiye, ofis ve diğer yapılarınızda, tüm prefabrik ve konteyner ihtiyaçlarınızda Ada Prefabrik yapınıza uygun planlama ve proje hizmetlerini hazırlar ve uygular.

Konteyner İmalatı

   Ada Konteyner, 2. El konteyner alım ve satımı, şantiye konteynerleri, garaj konteynerleri, mobil konteynerler, gümrük konteynerleri imalatı ve satışı yapmaktadır.
Konteyner İmalatı, Konteyner Ev İmalatı, Şantiye Konteyneri

Prefabrik İmalatı

   Ada Prefabrik, tek katlı konutlar, çift katlı konutlar, prefabrik ofisler, prefabrik depolar, prefabrik yatakhaneler ve birçok prefabrik yapı imalatı yapmaktadır.
Prefabrik İmalatı, Prefabrik Ev İmalatı, Prefabrik Ofis İmalatı